Linie i rozwiązania do wykrawania CNC.

Zautomatyzowane linie CNC do wykrawania, znakowania i cięcia kształtowników, kątowników i obręczy.

Linie CNC o wysokiej wydajności i na miarę, do wykrawania, znakowania i cięciakątowników, obręczy i kształtowników na potrzeby budownictwa, konstrukcji metalowych, wież linii wysokiego napięcia bądź telekomunikacji.

Alfa 500, Zautomatyzowana linia CNC do cięcia obręczy

Zautomatyzowane linie do obróbki obręczy.

Specjalne linie CNC do wykrawania, znakowania i cięcia obręczy. Mogą obrabiać materiały o grubości od 4 mm do 40 mm

Seria Alfa.

Linia CNC do wykrawania, znakowania i nawiercania blachy.

Zautomatyzowane linie do obróbki blachy i obręczy.

Linie CNC do wykrawania, nawiercania i znakowania blachy i obręczy o grubości do 40 mm i długości do 18 m.

Seria Paxy.

Zautomatyzowana linia cięcia CNC Gamma Roller 80

Zautomatyzowane linie do obróbki kątowników.

Linie CNC do wykrawania, cięcia, nawiercania i znakowania dużej ilości kątowników w sposób automatyczny.

Gamma Roller i Gamma Traction.

Rozwiązania specjalne na miarę potrzeb klienta, zarówno jeśli chodzi o wymogi mechaniczne, jak i elektroniczne lub związane z oprogramowaniem dolinii CNC GEKA.

Oprócz pełnej gamy rozwiązań CNC, które GEKA oferuje klientom, dzięki naszym pracownikom i wykwalifikowanemu zespołowi technicznemu możemy zaproponować także specjalne rozwiązania indywidualne.

Urządzenia GEKA posiada dział projektowania rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta zarówno pod kątem wymogów mechanicznych, jak i elektrycznych czy dotyczących oprogramowania, aby funkcje urządzenia zintegrowały się jak najlepiej z procesem produkcyjnym przedsiębiorstwa docelowego.
GEKA oferuje klientom możliwość dokonania modyfikacji lub stworzenia nowych projektów inżynierii mechanicznej bądź elektrycznej do manipulacji, zastosowania lub integracji linii CNC z innymi urządzeniami w zakładzie.
Oferujemy również przygotowanie oprogramowania komunikującego się z innymi aplikacjami, których klient używa do wymiany danych z linią CNC GEKA.
Podejście w Urządzeniach GEKA jest znacznie bliższe klientowi: rozmiary naszego przedsiębiorstwa i nastawienie na rozwój projektów oraz duża dawka inżynierii w połączeniu z naszą działalnością sprawiają, że jesteśmy w stanie zaangażować ekspertów do stworzenia modułów w każdym projekcie, gdyż mamy do pomocy zespół inżynierów pracujący pod kątem poszczególnych klientów.
Nasze obszerna wiedza i doświadczenie, a także zaufanie naszych klientów, są najlepszą gwarancją tego, że dostarczymy Ci rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.